O kancelarii

Kancelaria HouseLex Spółka Akcyjna powstała z myślą o klientach i zabezpieczeniu ich interesów. Misją Kancelarii jest propagowanie i umożliwienie korzystania z pomocy wyspecjalizowanych prawników, zarówno przez każdego przedsiębiorcę, jak i klienta indywidualnego nieprowadzącego działalności gospodarczej, bez obaw o jakość i cenę usług, tak, aby w jak największym stopniu chronić interesy wszystkich uczestników obrotu gospodarczego.

Prawnicy tworzący naszą Kancelarię dysponują wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Stanowią zespół, który gwarantuje najwyższy standard świadczonych usług.


Duże doświadczenie zawodowe w postępowaniu cywilnym, karnym i administracyjnym, występowanie przed Sądami Powszechnymi, Sądami Arbitrażowymi, Urzędami Administracji Państwowej i Samorządowej, a także przed Organami Egzekucyjnymi, pozwalają nam na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów naszych klientów.

Szybka i skuteczna pomoc prawna jest naszym nadrzędnym celem, dlatego wprowadzamy szereg nowoczesnych rozwiązań, pozwalających na szybki kontakt z profesjonalistą na odległość- mailowo lub telefonicznie. Nie tylko usprawnia to kontakty, ale również pozwala na zminimalizowanie kosztów obsługi prawnej.


Zapewniamy i gwarantujemy profesjonalizm, dyspozycyjność i wysoką jakość świadczonych usług.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

copyright by Kancelaria HouseLex © 2016